David Karas fotí pro Techno.cz již 3 roky a spolehlivě dodává kvalitní fotoreporty z klubových akcí, koncertů i velkých festivalů. Na jeho práci je vidět snaha zlepšovat se a fotky dodává vždy včas.
Martin Borovička - Techno.cz - manager

S Davidem Karasem spolupracujeme při pořizování reportů z firemních akcí - teambuilding, family days aj. Naši klienti jsou z pořízených fotografií vždy doslova nadšení. David umí zachytit ten správný moment, je velice flexibilní, fotografie dodává rychle a ve vynikající kvalitě.
Alena Podzimková - Yellow Point, s.r.o. - project manager

David Karas pro nás fotil na několika eventech a vždy jsme byli s jeho prací spokojeni. Fotky vystihovaly přesně to, co jsme chtěli a také zaznamenávaly tu správnou atmosféru. Jeho služby můžeme všem vřele doporučit.
Brita Bendová - Independent Original - account manager

Z našich parties jsme potřebovali vždy výborný, profesionální fotoreport a tuto službu nám vždy nejlépe zpracoval David Karas // Pořádáme-li velkou párty nebo koncert, vždy se obracíme na fotografa Davida Karase. Jeho fotky a fotoreporty je přesně to, co hledáme! Profesionální, výborně zpracované a vystihující!
Jan Lukeš - Kinetic Group - manager

Focení s Davidem bylo moc příjemné. Věděl, co dělá i jak to udělat ještě lepší. Vše, co bylo potřeba k focení měl připravené podle toho, na jakých místech jsme fotili, aby z toho mohl vytáhnout co nejlepší výsledek. I postprodukce i veškerá komunikace probíhala svižně a srozumitelně.
dj dMIT.RY - Neo Violence, Praha

Copyright © 2010-2020 David Karas. All rights reserved.   |   Najdete nás na Fotografové.info   |   tel.: 721306116   |   mail: david@techno.cz